KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969112
nr 1296 9112
Oidentifierad konstnär. Signerad HS. Olja på pannå, 21x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:05:34
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr